Przykłady zastosowań

Znajdują się Państwo na stronie AVEHO™. Poniżej znajdą Państwo opisy przykładowych zastosowań naszego produktu. 


W celu przejścia do strony głównej kliknij tutaj.


Aby przejść do opisu prosimy o kliknięcie w link pod miniaturą:        
 

AVEHO™ dla domu,
kliknij tutaj
  
   

AVEHO™ neutralizator przykrych zapachów zwierząt, kliknij tutaj
   

AVEHO™ niwelacja odoru stóp i obuwia, kliknij tutaj  
 
 

AVEHO™ Likwidacja dymu tytoniowego, kliknij tutaj  
   

AVEHO™ Odświeżenie wnętrza samochodu, kliknij tutaj  
   

AVEHO™ Usuwanie zapachów aktywności sportowej, kliknij tutaj
       

 

 

NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW AVEHO™ - odpowiedzią na pytanie: Jak pozbyć się zapachu


 


Człowiek jest w stanie rozróżnić ponad trylion różnych zapachów.

 

 Prawdę mówiąc, zmysł węchu jest uważany za najbardziej wyrazisty zmysł. Ta intensywność węchu ma też swoje minusy.
W końcu większość z tego tryliona zapachów nie jest zbyt przyjemna. Na szczęście powstało AVEHO™ do całkowitej eliminacji odpychających zapachów.

Krótka informacja o produkcie: produkt UltraTech'u rozwiązuje problem przykrych zapachów i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przezwycięża ograniczenia powszechnie stosowanych środków. 

To precyzyjnie skonstruowana substancja składająca się z mikrocząsteczek. Wyłapują one i wiążą ze sobą związki powodujące przykre zapachy lub za pomocą katalizy zmieniają je w związki nie powodujące już zapachu. Poniżej przedstawiamy krótką animację zasady działania substancji AVEHO™.

  

 
 

PRZYKRE ZAPACHY ZWIERZĄT - NEUTRALIZACJA ZAPACHÓW DZIĘKI AVEHO™ 

 

Zdarza się, że zwierzęta "podzielą się" swoim nieprzyjemnym zapachem. Nie raz zrobią to np. na dywanie, wycieraczce, w piwnicy czy na kanapie. Nie trzeba już rozpaczać czy kupować nowego wyposażenia. Technologia usuwania odoru Aveho™ pozwoli skutecznie pozbyć się niepożądanego odoru. Usuwanie zapachów zwierząt jest już znacznie łatwiejsze!

 

 

 

 

Są takie miejsca, gdzie odór zwierząt jest nieodłącznie związany z posiadaniem zwierzaka np, terrarium lub kuweta. Zastosowanie w tych miejscach Aveho długoterminowo wyeliminuje przykre zapachy.

Spacer jest tym, co nasze pupile uwielbiają najbardziej. Dostarcza on bowiem mnóstwo atrakcji i nowych, ciekawych zapachów dla Twojego pupila. Często efektem ubocznym tej wspaniałej, wspólnej zabawy jest nieprzyjemny zapach sierści zwierzęcia. Zwłaszcza, jeżeli złapie nas deszcz, bądź spacerujemy po mokrej nawierzchni. Rozniesiony zapach po domu jest ciężki do szybkiego usunięcia.

 

 Aveho skutecznie wchłonie odór wilgotnej sierści pozostawiony np. na wycieraczce, dywanie itd. Wystarczy tylko energicznie wstrząsnąć buteleczką, spryskać i odczekać. A Twoim kłopotem będzie tylko zadbanie o Twojego pupila!

 

Inne przykładowe zastosowania AVEHO™:

  • Środek AVEHO™ można również zastosować na wielu akcesoriach dla zwierząt, m.in. na obrożach, w kuwetach, czy też w legowiskach. 

 

 

 

ODÓR STÓP I OBUWIA - JAK AVEHO™ NIWELUJE NIEPRZYJEMNY ZAPACH?


 


Czy zdarzyło się Wam, że chcieliście zdjąć buty w miejscu publicznym, samolocie czy pociągu, ale baliście się, że odór obuwia będzie zbyt odczuwalny? Już nie musicie się o to martwić. Technologia Aveho™ skutecznie sprawi, że odór z butów zniknie.

 

Nieprzyjemny zapach stóp to dosyć krępujący problem coraz większej ilości osób. Problematyczne jest ściąganie obuwia w miejscach publicznych. Jeżeli nie zrobimy nic w celu niwelacji odoru, będzie się on nasilał a nasze obuwie w końcu trafi do kosza. Dostępne na naszym rynku środki chemiczne często są mało skuteczne, albo działają na krótko. Rozwiązaniem jakie proponujemy jest Aveho™ -  wyłapie on i zwiąże ze sobą związki powodujące przykre zapachy lub za pomocą katalizy zmieni je w związki nie powodujące już zapachu.

 

 

Osoby, które często uprawiają sport (biegi długodystansowe, siłownia) borykają się z nieprzyjemnym zapachem obuwia. Obuwie sportowe poddane działaniu wody, często rozklejają się, naklejane elementy odpadają a i czas ich schnięcia jest długi. Nasz produkt Aveho™ jest szybkim i skutecznym rozwiązaniem na te problemy. Wystarczy tylko energicznie wstrząsnąć buteleczką, spryskać wybrany fragment obuwia (bądź też całe buty - w zależności od potrzeb) i poczekać, aż preparat całkowicie wyschnie. 

Aveho™ nie wpływa negatywnie na materiał obuwia oraz na klej, który w nim został zastosowany. 

 

 

 


Częstym miejscem przechowywania obuwia jest przedpokój, który jest też zarazem pomieszczeniem powitalnym. Jeśli buty wydzielają aurę odoru to może to zrobić niekorzystne wrażenie na gościach. Dzięki zastosowaniu Aveho™ na butach
i szafkach możemy praktycznie wyeliminować ten problem i odświeżyć powietrze.

 


Możliwe jest również zastosowanie naszego produktu Aveho™ na samą wkładkę do butów. Preparat Aveho™ nie tylko niweluje nieprzyjemny zapach, ale również odświeża materiał na którym został zastosowany. 

 

 

 

 

DYM PAPIEROSOWY - USUWANIE ZAPACHU PAPIEROSÓW


 

Dobrze wiemy jak dym papierosowy może przeniknąć materiał i długotrwale wytwarzać nieprzyjemny zapach. Jeśli firanki, tapicerka, dywan czy inne materiały lub powierzchnie zaabsorbowały ten odór i ciężko się go pozbyć to polecamy zastosować Aveho™ do usunięcia tego przykrego zapachu.

  

 

 

 

 

Aveho DLA DOMU - USUWANIE NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW RÓŻNEGO POCHODZENIANieprzyjemny zapach z lodówki często jest problemem trudnym do usunięcia. Czasami należy wyczyścić wnętrze lodówki kilka razy pod rząd. Podczas czyszczenia należy zwrócić szczególną uwagę na uszczelki, okolice pod zamrażalnikiem czy też na te za pojemnikami na owoce. Są to miejsca do których nasze środki chemiczne dostają się z trudem a i my podczas ich stosowania boimy się, że "coś" z zastosowanej chemii zostanie i wpłynie negatywnie na przechowywaną żywność. Rozwiązanie? Zastosuj Aveho™. Preparat ten jest całkowicie bezpieczny a po jego zastosowaniu otwieranie lodówki i wyciąganie produktów, stanie się ponownie przyjemnością a nie nieprzyjemną koniecznością. 

 

 

 

Aveho™ usuwa przykre zapachy z lodówki lepiej niż soda oczyszczona

 

 

Aveho™ działa szybko i skutecznie na odór wydobywający się
z kosza na śmieci. Spryskaj jego wnętrze, poczekaj aż preparat dokładnie wyschnie i ciesz się odświeżonym zapachem pozbawionym nieprzyjemnego odoru. 

Inne rozwiązanie: przedmiot zawierający Aveho™ można umieścić zarówno pod pokrywą, przykleić do ścianek kosza albo wrzucić do środka.
 

 

 

 

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z odkurzacza podczas odkurzania? Wystarczy tylko wyciągnąć z odkurzacza filtr bądź worek materiałowy i spryskać go naszym preparatem Aveho™. Nic prostszego! 

 

 

 

Odór nikotyny na obiciach mebli jest problemem bardzo ciężkim do usunięcia. Wielokrotne czyszczenie nie zdaje często egzaminu. Teraz wystarczy tylko, że zastosujesz nasz preparat.   

 

 

Problem z usuwaniem zapachu moczu? Są miejsca, gdzie unosi się nieprzyjemny odór moczu. Nie ważne czy spowodowany przez ludzi czy zwierzęta oddziałuje nieprzyjemnie na nasz zmysł węchu. Zastosowanie technologii Aveho™ zlikwiduje ten smród. 

Innym przykładem zastosowania naszego produktu jest usuwanie przykrego zapachu z pojemnika na zużyte dziecięce pieluszki. Ceny specjalistycznych pojemników skutecznie ograniczających zapachy są bardzo duże. My proponujemy tanie i skuteczne rozwiązanie. 

 

Odór z kanalizacji? Również z tym problemem poradzi sobie Aveho™, wystarczy spryskać siateczkę oddzielającą, bądź zastosować preparat bezpośrednio na płynny "problem" a nieprzyjemny zapach wydzielany przez gazy zniknie. 

 

 

PRZYKRE ZAPACHY RÓŻNEGO POCHODZENIA W SAMOCHODZIE - USUWANIE PRZY UŻYCIU AVEHO
Samochód to dla wielu osób codzienny środek transportu oraz ważna osobista przestrzeń. W wielu sytuacjach jest również naszą wizytówką. Zdarzy się, że coś się w nim rozleje, zwierzak się załatwi, palimy w nim albo wieziemy coś o nieprzyjemnym zapachu. Jeśli zapach trudno usunąć to zachęcamy zastosować technologię Aveho™, która długofalowo będzie eliminować cząsteczki odoru.


 

 

 

 

Aveho™ znakomicie radzi sobie z niwelacją nieprzyjemnego zapachu wymiocin z wycieraczki w samochodzie, zwłaszcza gdy dostaną się one w zagłębienia wycieraczki bądź na wykładzinę pod nimi. 

 

 

 

 

Według pewnych portali kobieta przewoziła w bagażniku swojego samochodu całego kurczaka. Zostawiła swój samochód na parkingu i wyjechała na tydzień. Przez ten czas kurczak nie jeden raz zdążył się ugotować, zepsuć i bardzo śmierdzieć. Po powrocie kobieta musiała całkowicie usunąć wykładzinę z bagażnika i wyczyścić wszelkie najgłębsze zakamarki w które dostały się śmierdzące płyny, aby usunąć nieprzyjemny zapach. Była to bardzo ciężka, kosztowna praca przy czyszczeniu samochodu. Dziś wystarczyłoby zastosować Aveho™.

 

Nieprzyjemne zapachy wydzielają również zwierzęta, które w okresie zimowym chowają się pod maskę naszego samochodu. Koty bardzo często pozostawiają po sobie odór (znacząc miejsce, bądź po prostu załatwiając swoje potrzeby) a ich zapach moczu jest ciężki do usunięcia. Rada? Zastosuj Aveho™.

 

 

 

 

Innym przykładem zastosowania Aveho™ jest usuwanie odoru dymu tytoniowego z wnętrza auta. Wnika on w tapicerkę i jest ciężki do usunięcia. Dostępne na rynku preparaty nie radzą sobie w 100% z tym problemem. Jak wielki jest to kłopot wiedzą właściciele aut, które wystawiane są na sprzedaż. 

 

 

 

 

ZAPACHY AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ - JAK SIĘ ICH POZBYĆ PRZY UŻYCIU Aveho™


 


Jeśli uprawiamy sport lub inne aktywności fizyczne to nieodłącznie związane z tym jest wydzielanie potu. Zapach ten wnika w odzież, obuwie i torbę sportową oraz utrzymuje się w szatni. Technologia Aveho™ bardzo dobrze radzi sobie z drastycznym obniżeniem intensywności tych odorów.

 

 

 

 

Na podstawie przeprowadzonych testów w zamkniętych pomieszczeniach sportowych sprzątanie, rozmieszczenie dużej ilości odświeżaczy powietrza nie spełnia egzaminu. Przyczynia się to bowiem do tego, że silnie aromatyzujące powietrze jest przyczyną podrażnienia dróg oddechowych użytkowników sal sportowych. Mogą wywoływać również alergie. 

 

 

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest neutralizator nieprzyjemnych zapachów  Aveho™.

 

 

 

 

Aveho™ znajduje zastosowanie w klubach sportowych. Wielu użytkowników sprzętów w siłowniach nie stosuje się do regulaminów i nie zabiera ze sobą ręczników.  Na użytkowanym przez nich sprzęcie pozostaje uciążliwy do usunięcia pot. Teraz wystarczy spryskać powierzchnię preparatem Aveho™.

 

 

 

pixel