Porady odnośnie stosowania

 1. Technologię Aveho™ można zaaplikować:

 

  • w sposób natryskowy
  • wetrzeć w powierzchnię
  • dodać do wody mopa w stosunku  Aveho™: Woda / 1:15
  • dodać do wody z której wydobywa się odór


   UWAGA!
   Przed użyciem należy porządnie wymieszać zawartość przez ok. 30 sekund, 
   aby wszystkie składniki mieszaniny się połączyły i nie było osadu na dnie opakowania. W innym wypadku środek może działać nieprawidłowo!
 

 

2. Aveho™ należy zaaplikować bezpośrednio w miejsce powstawania odoru lub w pobliżu. Aby odblokować psikacz, w którym dostarczane jest Aveho™ należy niebieską końcówkę na głowicy obrócić z OFF na ON. W przypadku butelki 200 ml należy obrócić do szczeliny zapadkowej blokadę na samej głowicy.

 


 

3. Należy pamiętać, że technologia Aveho™ nie zadziała od razu i potrzebuje ok. 24-48 godzin, aby wyschnąć. Korzyścią tej technologii jest to, że raz zaaplikowana działa przez długi okres czasu.

 


 

4. Możliwym innym rodzajem zastosowania jest pokrycie zawczasu np. materiału przepuszczającego powietrze, aby w razie potrzeby móc zastosować go do usuwania odoru. Można wtedy położyć go w miejscu powstawania smrodu (np. torba sportowa), aby przefiltrował powietrze z cząsteczek za ten smród odpowiedzialnych.

 


 

5. Jeżeli po 24-48 godzinach odór wciąż będzie występował prosimy powtórzyć aplikację. Różne źródła odoru charakteryzują się innymi ilościami wytwarzanych cząsteczek zapachowych.  Dlatego ilość zaaplikowania Aveho należy indywidualnie dostosować do konkretnej sytuacji. Przykładowo do obuwia codziennego użytku wystarczy użyć mniejszej ilości niż do obuwia sportowego, które najprawdopodobniej należy mocno zwilżyć naszą technologią.

pixel