Opis produktuPrzykre zapachy są częścią codziennego życia. Mogą powodować zakłopotanie, dyskomfort albo niepożądane zwrócenie na siebie uwagi. Zwykłe rozwiązania do zwalczania zapachów - odświeżacze powietrza, węgiel aktywny, soda oczyszczona, środki przeciwbakteryjne lub inne skomplikowane środki chemiczne mają swoje ograniczenia w skuteczności walki z zapachem. Zbyt mała pojemność, zbyt mała wydajność albo za duże koszty.

Nowy produkt UltraTech'u rozwiązuje problem przykrych zapachów i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przezwycięża ograniczenia powszechnie stosowanych środków.

Lata badań i rozwoju złożyły się na Technologię Usuwania Zapachu Aveho™, od łacińskiego "aveho", czyli "usuwać".

W domu, w drodze, w pracy, gdziekolwiek gdzie napotykamy niepożądany zapach możemy zastosować Aveho™, żeby się go pozbyć. Chętnie pomożemy i doradzimy jak najlepiej zastosować Aveho™ w danej sytuacji.


 

 

 

 

 

 

UWAGA! Przed użyciem należy porządnie wymieszać zawartość przez ok. 30 sekund,
aby wszystkie składniki mieszaniny się połączyły i nie było osadu na dnie opakowania. 
W innym wypadku środek może działać nieprawidłowo!

 

   
  Czym dokładnie jest Aveho™

Aveho™ to precyzyjnie skonstruowana substancja składająca się z mikrocząsteczek. Te mikrocząsteczki wyłapują i wiążą ze sobą związki powodujące przykre zapachy lub za pomocą katalizy zmieniają je w związki nie powodujące już zapachu.  
 
  Jak to działa

Aveho™ naśladuje procesy zachodzące w środowisku naturalnym. W przyrodzie występują silnie wiązania między atomami metali i aminokwasami. To aminokwasy rozpadając się tworzą różnorodne zapachy. Aveho™ wchodzi w reakcję z powstałymi zapachami wykorzystując ich naturalną tendencję do wiązania się z atomami azotu, tlenu i siarki. Ta reakcja usuwa przykre zapachy z powietrza. 

 

 

x = mała ilość składnika      xx = średnia ilość składnika       xxx = duża ilość składnika

 

 

 

  Jak działa Aveho™ w porównaniu do zwykłych odświeżaczy powietrza

Wiele produktów, które mają usuwać zapachy, tak naprawdę ich wcale nie usuwa. Zamiast tego maskują albo próbują je maskować przyjemniejszym zapachem.

Zmysł węchu każdego z nas jest inny i co dla jednej osoby będzie ładnie pachnieć, dla innej może być nie przyjemne lub nawet nie do zniesienia. Z tego powodu ten sam odświeżacz może działać dla jednej osoby, a dla drugiej już nie.  

 


 

  Jak działa Aveho™ w porównaniu do węgla aktywnego i sody oczyszczonej

Zarazem węgiel aktywny jak i soda oczyszczona mają zdolność absorpcji dużej gamy zapachów. Prawdę mówiąc węgiel aktywny absorbuje i dobre i przykre zapachy i z tego powodu jego pojemność-zdolność absorpcji - może szybko się zużywać.    

To znaczy, że żeby wyeliminować specyficzne czy szczególnie silnie odory potrzeba dość dużej ilości sody lub węgla. Aveho™ to selektywna technologia eliminacji odoru. Różne rodzaje przykrych zapachów - związki chemiczne oparte na siarce, azocie czy tlenie - są wybiórczo  usuwane przez odpowiadające im rodzaje Aveho™.

Dzięki temu Aveho™ nie zużywa się tak szybko jak soda czy węgiel i  eliminuje przykre zapachy także w miarę ich ciągłego powstawania.

Dodatkowo dzięki Aveho™ zachowamy przyjemne zapachy, jeśli zdecydowaliśmy się na ich zastosowanie. 

 

 


  Jak działa Aveho™ w porównaniu do środków przeciwbakteryjnych

Przeciwbakteryjne substancje chemiczne mają za zadanie zwalczać mikroorganizmy. Dziś wiemy już, że nie wszystkie mikroby są szkodliwe. Prawdę mówiąc wiele z nich wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie. Środki przeciwbakteryjne zabijają mikroorganizmy, żeby nie powodowały przykrych zapachów.

Jednak zabijają również dobre mikroorganizmy, które chcemy mieć wokół nas. Aveho™ natomiast usuwa wybiórczo  tylko przykre zapachy. Ponadto eliminuje także te zapachy, których przyczyną nie są mikroby.   

 

 

 

   

Najważniejsze zalety

 

  • Usuwa smród, zachowując przyjemne zapachy;
  • Większa zdolność do absorpcji niż węgiel aktywy w większości zastosowań;
  • Usuwa smród w powietrzu, jak i w płynach;
  • Może usuwać smród nie maskując go innym zapachem.

  

   

Przykłady zastosowań Aveho™

Wszechstronność technologii Aveho™ pozwala na jego zastosowanie przy wielu różnych produktach i na wielu powierzchniach w zależności od tego, czego potrzebujemy. Oto niektóre przykłady: 

 

  • lodówka - testy laboratoryjne udowodniły, że Aveho™ usuwa przykre zapachy z lodówki lepiej niż soda oczyszczona;

  • kosz na śmieci - przedmiot zawierający Aveho™ można umieścić zarówno pod pokrywą, przykleić do ścianek kosza albo wrzucić do środka;

  • zapach stóp - działanie Aveho™ na główny związek chemiczny powodujący przykry zapach stóp zostało przebadane. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły badania;

  • zapachy zwierząt - Aveho™ można zastosować na wielu akcesoriach dla zwierząt - kuwetach, obrożach czy legowiskach. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wiedzieć więcej.

pixel