Opinie Klientów


Poniżej można znaleźć opinie klientów wraz z przykładowymi zastosowaniami technologii Aveho przy usuwaniu smrodów i odorów. Będzie nam bardzo miło jeśli Państwo również podzielą się z nami swoimi zastosowaniami na Aveho.

 
 
Zwierzęce zapachy/mocz

 

"Aveho jest produktem, który wreszcie spełnia oczekiwania wobec preparatu mającego usuwać przykre zapachy. Nie maskuje, nie ma zapachu, rozwiązuje problem. Aveho w moim przypadku przeszło najcięższą próbę-zlikwidowało przykry zapach moczu kociego połączonego z octem w czarnym samochodzie, który zostawiany był przeze mnie wielokrotnie bez zadaszenia narażone na nagrzewanie. Próbowałam różnych specyfików i nic nie skutkowało. I kiedy zdecydowałam, ze jedyne co mi pozostaje to zmienić kanapę, wypróbowałam Aveho. Po 24 godzinach, jak wsiadłam do samochodu to nie mogłam w to uwierzyć i gdybym sama tego nie doświadczyła, chyba bym nie uwierzyła. Brak zapachu moczu, octu tylko wrażenie świeżości i czystości. Polecam Aveho z czystym sumieniem".

Lek.wet.Karolina Okrasa-Pfeil
Przychodnia weterynaryjna
w Dawidach

 

 

-------------


"Do mojego domu dostał się nieproszony gość, w formie kota sąsiadów. Oprócz podrapania mojej kotki, zdecydował się zaznaczyć moczem różne miejsca w moim domu. Jednym z nich była moja kolekcja rzadkich płyt winylowych.

Żeby pozbyć się smrodu stosowałem kuchenne spray'e antybakteryjne, drogie specjalistyczne środki do usuwania zapachu zwierząt, ziołowe remedia i wiele innych. Niestety, nic nie pomagało! Nie mogłem usunąć smrodu, który po 1,5 roku był nadal bardzo wyczuwalny.

Wtedy moja firma zaczęła współpracę z UltraTech'iem i testowaliśmy produkt o nazwie Aveho. Mark Shaw zasugerował, żebym wypróbował go na swoich winylach. Po wszystkich próbach usunięcia smrodu muszę powiedzieć, że byłem co najmniej sceptyczny. A jednak, po 2 nałożeniach Aveho, zapach zniknął. Dodatkowo Aveho usunęło zatłuszczenia, które pojawiły się po wizycie kota".

Gill
Coventry, Wielka Brytania

-------------


"Nasza piwnica była dla nas powodem do wstydu za każdym razem, kiedy zapraszaliśmy znajomych. Strasznie śmierdziało kocim moczem. Zapach pozostał nawet po profesjonalnym czyszczeniu parowym. Zaczęliśmy już nawet rozważać wymianę wszystkich wykładzin. Byłby to ogromny wydatek, biorąc pod uwagę to, że nasz dom ma mniej niż 10 lat. Pokryłem całą wykładzinę porządną warstwą Aveho i następnego dnia zapach zniknął. Byłem naprawdę pod wrażeniem i użyłbym Aveho jeszcze raz".


Bryan
Roanoke, Wirginia, Stany Zjednoczone

 

-------------


"Nasz pies zasikał dywan. Moja żona chciała wynająć profesjonalną firmę do wyczyszczenia i usunięcia smrodu, ale ja akurat chciałem przetestować nowinkę na rynku spray'ów i pomyślałem, że przyniosę do domu Aveho. Wróciłem wieczorem do domu, spryskałem zabrudzenie, nadal śmierdziało, więc spryskałem jeszcze raz, ale znowu nie pomogło. Poszedłem spać myśląc, że nie działa. Następnego dnia po powrocie z pracy poszedłem sprawdzić zabrudzony pokój i byłem zadziwiony, bo smród zniknął. Zawołałem żonę i potwierdziła moje wrażenie. Aveho nie maskuje zapachu, ale go usuwa, minęły już 2 miesiące od zastosowania i nadal nie czuć zapachu moczu. Robi wrażenie!

Podkreśliłbym, że trzeba poczekać 12 do 24 godzin, żeby Aveho zaczęło działać".

Ernie
Akron, Ohio, Stany Zjednoczone

 

-------------


"Spryskałem Aveho kawałek materiału (30cmx30cm) i położyłem go w salonie i w koszu mojego małego psa. Pies mieszka w salonie i to powoduje zapach, nie bardzo brzydki, tylko po prostu zwierzęcy. Po pozostawieniu kawałka materiału z Aveho na kilka godzin zapach prawie całkowicie zniknął, a po jednym dniu nie ma już go wcale. Pojechałem z rodziną na 2 tygodnie do Wielkiej Brytanii i wróciłem w zeszłym tygodniu. Trochę pachnie, ale powiedziałbym że 90% zapachu zniknęło. Wydaje mi się, że materiał nasączony Aveho absorbuje zapach przez 3-4 tygodnie i jesteśmy zadowoleni z efektów.

Salon ma powierzchnię ok 90m2. Pokojówka wietrzy pokój rano i wieczorem jak zwykle".

Tonny
Hong Kong

 

-------------


M"am 3 małe psy, które biorę na plażę 5 razy w tygodniu. Można sobie wyobrazić jak po przewiezieniu 3 mokrych czworonogów śmierdzi samochód. Nie ważne jak długo sprzątam i odkurzam, nic nie pomaga. Próbowałem wszystkiego, łącznie z ozonatorem, ale nic nie działało na dłuższą metę. Dlatego z dużym dystansem słuchałem informacji o Aveho. Zamówiłem butelkę bardziej z ciekawości, jeśli mam być szczery. Nie spodziewałem się takich rezultatów. Cztery psiknięcia w samochodzie i po 10 minutach smród zniknął. Tydzień później nadal nie ma śladu po zapachu. Niesamowite".


Peter
Nowa Zelandia


------------- 

 
Dzieci/Rodzina

 

"Każdy, kto używał kosza na zużyte pieluchy wie, że ich skuteczność jest ograniczona. Po przekroczeniu tej granicy znajduje się ten okropny fetor. Potrafi wypełnić cały pokój.

Aveho zadziałało naprawdę świetnie. Otworzyłem klapkę kosza i prysnąłem 3 razy do środka (z podniesionymi zasuwkami, prosto na pieluchę). Zamknąłem i kiedy wróciłem później (prawdopodobnie kiedy Aveho już wyschło) już nie śmierdziało. Kiedy zmieniałem torbę w koszu (normalnie okropny obowiązek) było zauważalnie mniej smrodu – dużo mniej niż normalnie".


Matthew, St. Johns, Floryda, Stany Zjednoczone

 

-------------


"Mój trzylatek chodzi do przedszkola i często moczy spodnie podczas leżakowania. Przedszkolanki wkładają mokre ubrania do plastikowej torebki i tak leżą kilka godzin, aż odbiorę syna z przedszkola. Nie mamy w domu pralki, więc kiedy dotrę do pralni samoobsługowej (na koniec tygodnia) ubrania mają już bardzo silny zapach amoniaku i czasem zaczynają pleśnieć od wilgoci i bycia zamkniętymi w plastikowej torbie. Żeby zapobiec pleśni wyjmowałam ubrania z torby, ale wtedy bardzo śmierdziało moczem.

Kiedy dostałam Aveho, użyłam go najpierw na parze dżinsów, które mój trzylatek zasikał kilka dni wcześniej. Nie tylko śmierdziały, ale inne ubrania w koszu na brudy zaczęły przwchodzić ich zapachem i cały pokój dziecinny śmierdział moczem. Po spryskaniu spodni od przodu i od tyłu poczekałam parę minut, powąchałam i ku mojemu zdumieniu nie było już smrodu. Zawołałam mojego starszego syna i potwierdził, że nie ma zapachu.

Byłam bardzo zadowolona z rezultatów i dodatkowym plusem jest to, że Aveho usunęło smród, nie zastępując go innym zapachem. Może być więc stosowane przez alergików".

Keshanna
Jacksonville, Floryda, Stany Zjednoczone

 
FITNESS / AKTYWNOŚĆ SPORTOWA

 

"Przypomniałem sobie, że mam Aveho gdzieś w garażu. Wziąłem starą koszulkę używaną jako szmatę, wyciąłem kawałek mniej więcej 15 cm i spryskałem go Aveho. Po wyschnięciu wrzuciłem go do torby na siłownię i zapomniałem o wszystkim.

Mam w zwyczaju wpadać na siłkę po drodze do pracy, dać sobie wycisk, wziąć prysznic, przebrać się i wrzucić mokre rzeczy do torby... Kupiłem sobie na wiosnę nową torbę i właśnie wtedy zaczęły się upały po 35 stopni (60 stopni w bagażniku samochodowym). Torba była po powrocie z pracy bardziej cuchnąca niż mogę to opisać i nie wiedziałem czy mam prać ubranie czy je SPALIĆ?!

Ale potrzeba jest matką wynalazku, nie?

Może mój nos nie jest najlepszym sędzią, ale muszę powiedzieć, że ten skrawek materiału usunął 95% smrodu z mojej torby!!! Można pomyśleć, że czas na ponowne spryskanie, ale wg mnie nadal nic nie czuć. To działa!"

Bob
Houston, Teksas, Stany Zjednoczone

 
RÓŻNE


Potnik- podkładka pod siodło

"Moja córka jeździ konno co najmniej 5 razy w tygodniu, a czasem częściej. Używa podkładki pod siodło dla komfortu konia. To pikowana mieszanka bawełny o grubości ok 1 cm. Po każdym użyciu podkładka jest mokra od potu i córka wiesza ją na haku, żeby wyschła. Pierze się je co 4-8 tygodni.

Oczywiście podkładki bardzo szybko zaczynają śmierdzieć. Mieliśmy szczęście wypróbować potnik spryskany Aveho i efekty zaszokowaly nas! Córka używała takiej podkładki przez 5 tygodni i nie praliśmy jej wcale. Czuć było bardzo delikatny zapach konia, ale żadnego smrodu! Inne rodziny były pod wrażeniem braku zapachu potu i wszyscy chcieli mieć podkładki spryskane Aveho".

Sonja
Orange Park, Floryda, Stany Zjednoczone


-------------

 


Paka – skrzynia na siodło i akcesoria

"Mamy dwa wielkie plastikowe pudła, których używamy do przechowywania osprzętu jeździeckiego. Jedno trzymamy w domu i mamy tam sprzęt używany na zawodach, apteczkę itd. Drugie trzymamy w stajni i przechowujemy tam sprzęt codziennego użytku. Oba pudła strasznie śmierdzą. Do pudła w stajni często wrzucany jest jeszcze mokry/przepocony sprzęt i od razu szczelnie przykrywany bez szansy na wyschnięcie. Pleśnieje i śmierdzi coraz gorzej.

Pudło trzymane w domu jest rozpakowywane i przepakowywane przed każdymi zawodami i „niespodzianki” w stylu przepoconego sprzętu itp., naprawdę „zagotowują się” siedząc parę tygodni między zawodami w gorącym garażu.

Byliśmy usatysfakcjonowani skutecznością Aveho w usuwaniu zapachu w pudłach na sprzęt, ale jeszcze bardziej byliśmy pod wrażeniem, kiedy znowu zaczęliśmy tych rzeczy używać. Aveho usuwa przykry zapach z przedmiotów przechowywanych w pace. Wydawało się, że będziemy musieli ponawiać pryskanie pudeł, ze względu na wkładany do nich śmierdzący sprzęt, ale jest dokładnie odwrotnie– sprzęt przestaje śmierdzieć i nie pozostawia zapachu w pudłach".


Sonja
Orange Park, Floryda, Stany Zjednoczone

-------------


"Prowadzimy motel i usuwanie zapachów jest zawsze problemem, szczególnie jeśli ktoś gotował w jednym z pokoi. W zależności od tego, co było gotowane, jest to bardziej lub mniej czasochłonne i uciążliwe.

Aveho bardzo ułatwiło życie naszym pracownikom i gościom. Teraz czyścimy pokoje jak zwykle, ale spryskujemy je na końcu Aveho. Możemy spokojnie wręczyć gościom klucze niemartwiąc się, że napotkają w pokoju przykry zapach. Aveho zaoszczędziło nam zarazem czas jak i pieniądze".

Peter
New Zealand

 

-------------


"Matka podarowała mi zabytkową popielniczkę. Chciałam postawić ją w salonie, ale nie lubię zapachu papierosów w domu, a po wielokrotnym myciu zapach był nadal bardzo mocny. Jedno spryskanie Aveho i smród zniknął".
 

Jacque
Jacksonville, Floryda, Stany Zjednoczone

 

-------------

 

"Dowiedziałem się o Aveho od lokalnego przedstawiciela i miałem okazję je wypróbować.
Najpierw dostałem kopię danych technicznych i przestudiowałem je przed użyciem produktu.

Zastosowałem Aveho na kilku różnych powierzchniach, zadziałało dobrze na wszystkim i było zaskakująco łatwe w obsłudze. Byłem pozytywnie zaskoczony widząc jak efektywnie Aveho usuwa zapach chemikaliów i mogąc potwierdzić na małą skalę wiarygodność danych technicznych. Z tego, co wiem, moje testy potwierdzili również inni niezależni użytkownicy.

Obłsuga Klienta UltraTech'u była otwarta i obeznana w temacie. Z przyjemnością obserwuję drogę Aveho na rynek i życzę mu wielu sukcesów. Myślę, że będzie miało szerokie zastosowanie wszędzie, gdzie ważna jest kontrola zapachu i zachęcam do dalszego rozwijania Aveho zgodnie z jego ogromnym potencjałem.
 

Z poważaniem,

Pete Roy,  Senior technical officer (mechanical)
New Zealand Leather & Shoe Research Association (LASRA)".

 

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel